Rekolekcje

REKOLEKCJE W PRZEDSZKOLU

W dniu 22.03.2017r. dzieci z grup starszych wzięły udział w rekolekcjach wielkopostnych. Naszymi gośćmi byli ksiądz rekolekcjonista  Marcin Szatanek , ksiądz  Michał   i siostra  Rafaela.

Dzieci z uwagą słuchały  interesujących opowiadań o  Panu Bogu. Brały udział w różnych scenkach wcielając się w aktorów , co ułatwiło w przystępny dla dzieci sposób zrozumieć miłość Boga do ludzi. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej modlitwie a także odważnie zabierały głos w rozmowie z księdzem rekolekcjonistą. Nauczyły się piosenki, którą następnie inscenizowały ruchem.

Na koniec Pani Dyrektor Ewa Bugała serdecznie podziękowała gościom za to pouczające spotkanie przebiegające w miłej i ciepłej atmosferze. Dzieci w podziękowaniu wręczyły bukiety  wiosennych kwiatów.