Kiermasz Wielkanocny

Święta Wielkanocne już za kilka dni, a w domach jak zwykle w tym czasie mnóstwo pracy. Doskonale wpisuje się w ten okres Warecki Kiermasz Wielkanocny, gdyż każde około świąteczne przygotowania należy zakończyć odpowiednim udekorowaniem stołu i samych domowych wnętrz. Tradycją naszego przedszkola stał się już udział w kiermaszu podczas, którego mieszkańcy Warki 9 kwietnia na rynku mogli zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez przedszkolaków. Na naszym stoisku nie zabrakło ręcznie wykonanych stroików, kolorowych pisanek, wielkanocnych zajączków ,a także słodkich wypieków.
Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie naszymi ozdobami i ich zakupem. Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na pomoc potrzebujących dzieci z naszego najbliższego otoczenia.