DZIEŃ MAMY I TATY

Dzień Mamy i Taty to najpiękniejszy dzień w całym roku, to święto pełne  radości,ciepła i wzruszeń.

Pamiętając o swoich Rodzicach dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla swoich najbliższych niespodziankę w postaci występów  artystycznych oraz własnoręcznie wykonanych upominków.

W dniach 23. 05 – 29.05.2017r. w przedszkolu rozbrzmiewały piosenki i wiersze o ukochanych rodzicach. Chwile wzruszeń osładzały słodkości, którymi Rodzice częstowali się trzymając  w objęciach swoje pociechy. Uśmiechnięte twarze, oczy pełne wzruszeń i ramiona szeroko otwarte świadczyły o ważności tego dnia zarówno dla Rodziców jak i dzieci. Dzięki takim uroczystościom  już od dziecka uczymy przedszkolaków szacunku i miłości do Rodziców, która będzie miała możliwość zaowocować w całym dorosłym życiu.