UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Dnia 21.06.2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – pożegnanie starszaków. W tym dniu dzieci przygotowały dla swych Pań, Rodziców, Kolegów i zaproszonych Gości występ pełen wzruszających wierszy i piosenek. Uroczystość została rozpoczęta korowodem marszowym w wykonaniu absolwentów. Dzieci śpiewały piosenki w języku angielskim, prezentowały wiersze oraz tańce. Wszystkie przedszkolaki w wierszach i piosenkach podziękowały tym Wszystkim, z którymi się spotykały przez minione lata. Po występach artystycznych Dyrektor przedszkola, podziękowała przybyłym gościom za przybycie i uczestniczenie w tak ważnym dniu dla przedszkolaków. Pani Ewa Bugała wręczyła Podziękowanie Panu Dariuszowi Gizce – Burmistrzowi Warki oraz Pani Teresie Knyzio – Zastępcy Burmistrza, a dzieci wręczył piękny bukiet kwiatów. Następnie Pani Dyrektor złożył podziękowania Rodzicom angażującym się w pracę placówki. Każda z osób otrzymała pamiątkowy dyplom. Absolwenci otrzymali pamiątkowy album i kuferek ze słodyczami. Natomiast rodzice w imieniu swoim jak i swoich dzieci podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielkom za serce, trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom. Chwile pełne wzruszeń na długo pozostaną w naszej pamięci i pamięci już nie przedszkolaków, lecz uczniów po wakacjach wędrujących do szkoły.