Spotkanie z policjantem 20.11.2017

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dnia 20.11.2017r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Policji w Warce. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się w sali gimnastycznej, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna  jest  praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. W szczególności czapka, która wędrowała z głowy na głowę wielu chętnych do jej przymierzenia, policyjny lizak oraz  inne gadżety. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczących ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy , dzieci  dały zaproszonym gościom słodki upominek. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa , które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!