Spotkanie z Mikołajem w CeSiR

 Spotkanie z Mikołajem 6.12.2017 w CeSiR

6 grudnia to dla wszystkich dzieci niezwykle radosny czas. Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami od dawna przygotowywał prezenty teraz, pakuje je do worka po to, by w dniu swoich imienin dostarczyć je do wszystkich dzieci. Ale prezent to nie tylko to, co mieści się w czerwonym worku. To także moc innych atrakcji dla dzieci, w tym, jakże długo oczekiwanym  dniu!

Właśnie w Mikołajki dzieci z grup starszych na zaproszenie  Centrum Sportu i Rekreacji w Warce wzięły udział w koncercie zespołu „Małe TGD”. ,, Małe TGD’’ to grupa dziecięca wykonująca muzykę POP z chrześcijańskim przesłaniem. Wspaniale łącząca  młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania i chęcią dzielenia się dobrą nowiną. Na zakończenie koncertu przybył oczywiście Św. Mikołaj, który obdarował wszystkich łakociami.

Dodatkowo, aby ten jakże  radosny dzień nie skończył się zbyt szybko od godziny 15:00 do 19:00 w hali sportowej CeSiR  udostępniono  dla dzieci darmowe dmuchańce.