DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,

lub gdy opowiadasz mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz

i  na każdą psotę zawsze się zgadzasz.

Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,

Po prostu kocham Cię ogromnie!”

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie kim oni są? To właśnie nasze kochane babcie i dziadkowie. 08,09 i 11 stycznia  to szczególne dni w naszym  przedszkolu, w których dzieci mogły wyrazić wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymają.

To właśnie w te dni w przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie cztero i pięciolatków.

Dzieci przygotowały dla nich pod okien nauczycieli przedstawienie. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”.

Na koniec uroczystości dzieci w salach przedszkolnych wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.