BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

„Zima” – pod takim hasłem w środę 10.01.2018r. w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, piratów, Spidermana i wiele innych…

Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych.

Sala gimnastyczna wyglądała bajecznie i zimowo, przystrojona balonami, śnieżynkami, serpentynami i śniegowymi kulami. Dzieci bawiły się wyśmienicie, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Podczas pląsów i podskoków w Sali robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Te wyjątkowe chwile umożliwiły dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok. 🙂