Warka Music Show

W dniu 8 lutego 2018r. po raz kolejny dzieci z Bajkowego Statku brały udział w konkursie wokalnym mini Warka Music Show, którego organizatorem był Dworek na Długiej – Gminna Instytucja Kultury w Warce.

W kategorii I – przedszkola, swoim niezwykłym talentem pochwaliło się 17 młodych wokalistów, którzy wykonali wybrane przez siebie utwory. Nasze przedszkole reprezentowały: Zuzanna Brzozowska, Aleksandra Górecka, Natalia Robak, Oliwia Strzelczyk, Milena Szymańska, Gabriela Kulczyk, Natalia Ignaczak.

I miejsce wyśpiewała Zuzanna Brzozowska piosenką Radiowe Nutki – „Na cztery i na sześć”

III miejsce wyśpiewała Aleksandra Górecka piosenką „Cztery rude koty”

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami w postaci słodkiego upominku. Przedszkolaki zadowolone z dobrej zabawy, sukcesów i nagród opuszczały Dworek na Długiej w radosnych nastrojach, nucąc swoje ulubione piosenki.

Podziękowania kierujemy dla nauczycieli i rodziców, którzy przygotowali dzieci do występów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.