Poznajemy zawody naszych rodziców

Poznajemy zawody naszych rodziców

W dniu 13.03.2018r. w grupie VIII „Motylki” mieliśmy przyjemność gościć jedną z mam naszych przedszkolaków – Panią Magdalenę Paprocką – trenerkę fitness.

Podczas spotkania z Panią Magdaleną dzieci zapoznały się z wykonywanym zawodem a także dowiedziały się o wielkim znaczeniu ruchu dla zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Dzieci miały możliwość skorzystania z różnych przyborów do ćwiczeń, wzmacniających nasze ciało. Przekonały się, iż aktywność ruchowa to wysiłek fizyczny umożliwiający wspaniałą zabawę, a także ważny element zdrowego stylu życia.

Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy muzyce i wspaniałej atmosferze, jaka panowała na zajęciach.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.