Powitanie wiosny

Dnia 21 marca Dzieci z Naszego Przedszkola uroczyście witały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania wiosny rozpoczęły się w przedszkolu, gdzie Przedszkolaki miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania dotyczące nowej pory roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji.  Myślimy, że teraz już bardzo szybkimi krokami pojawi się długo oczekiwana wiosna i będziemy mogli się cieszyć ze wspólnych spacerów i zabaw w ogrodzie.