KIERMASZ WIELKANOCNY

Kiermasz Wielkanocny

Wielkanoc tuż, tuż…

To już coroczna tradycja – Przedszkole Samorządowe Nr 1 bierze udział w Wareckim Kiermaszu Wielkanocnym. Kiermasz odbędzie się 25 marca na Rynku w Warce. Dzieci z każdej grupy wraz ze swoimi rodzicami wykonały różnego rodzaju ozdoby świąteczne pisanki, stroiki, baranki świąteczne, kurczaczki i wiele innych ciekawych ozdób, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warki do naszego stoiska.

Kiermasz został poprzedzony konkursem na najpiękniejszą palmę wielkanocną, którą wykonali: Natalia Robak i Kuba Dąbrówka.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszymi ozdobami i ich zakupem.

Całość zebranej kwoty zostanie przekazana na pomoc potrzebujących dzieci z naszego najbliższego otoczenia.