Festyn Majowy

 

Festyn Majowy

            12 maja 2018 r w naszym przedszkolu odbył się wspaniale przygotowany festyn majowy pod hasłem „ Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina z sercem biało czerwonym zabawa się zaczyna” ,mający na celu uczczenia 100- tnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Licznie przybyłych zaproszonych gości przywitała Pani Dyrektor Ewa Bratos oraz nauczycielka Katarzyna Karczmarczyk. Goście mogli obejrzeć występy artystyczne dzieci
z przedszkola jak również uczniów ze szkół podstawowych z Miasta i Gminy Warka.
Dzieci pod okiem swoich opiekunów zatańczyły min. takie tańce jak: „ Polonez” „ Polka Tramblanka” ”Polka” „ Grozik” „Krakowiak” „ Jezioro łabędzie” oraz „ Taniec z szablami”.  Można było także usłyszeć takie pieśni jak „ Polska” „Jesteśmy Polką i Polakiem” oraz „Rodzinny kraj”.
Dla naszych gości w pięknej scenerii przedszkola, w której dominował kolor biało- czerwony czekało mnóstwo atrakcji:
– dmuchańce
– animacje przy muzyce
– pokaz baniek mydlanych
-stoiska animacyjne: malowanie buziek, modelowanie balonów
-stoiska z napojami, ciastami, ze swojskim jadłem, watą cukrową, lodami, popcornem

Każdy z przybyłych gości, zarówno ten najmniejszy jak i ten największy znalazł coś dla siebie i spędził miły dzień na placu naszego  przedszkola.