Dzień Mamy i Taty

Dzieci z Przedszkola „Bajkowy Statek” świętowały Dzień Mamy i Taty. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech.

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka.

Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać,

troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich

miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty.

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek.

Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

grupa II

grupa IV