Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Przedszkolu Samorządowym nr 1

W Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce w dniu 4 czerwca 2018r., obchodzony był Dzień Dziecka. Przedszkolaki długo czekały na jego nadejście.

Dyrekcja przedszkola zorganizowała dla dzieci zabawę z mnóstwem atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, zabawy z balonami, malowanie twarzy, zabawy przy muzyce. Ponadto  ten wyjątkowy dzień uświetniły postacie bajkowe: Olaf z Krainy Lodu, Trol Poppy i Minionek Daniel. Na zakończenie dzieci otrzymały „balonowy prezent”, modelowany zgodnie z życzeniem. Po wspaniałej zabawie na placu przedszkolnym również  wywołał radość na twarzach dzieci spektakl „Przyjaźń to skarb” wystawiony przez Agencję Artystyczną ,, Arkadia’’.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci pragną serdecznie podziękować wolontariuszom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce oraz ich opiekunowi pani D. Macioszek  a także panu S. Rotuskiemu za pomoc w organizacji tak wyjątkowego dnia, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich naszych przedszkolaków.