Zakończenie Roku 2017/2018


Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat
i krótkie spodnie w kratkę.
Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr,
A w buzi czekoladkę.

 

     Czas mija nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Nadszedł czas, kiedy trzeba pożegnać mury przedszkola i po wakacjach powitać szkołę.

W czwartek  21.06.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017 / 2018. Dzieci z grup: VI, VII, VIII,  IX  i X pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły program artystyczny. Były piosenki, wierszyki i tańce. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Wiersze  i piosenki opowiadały o pożegnaniu oraz nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody  i podziękowania. Pani Dyrektor Ewa Bratos dziękowała dzieciom za wzruszający występ artystyczny, za codzienny uśmiech, radość, entuzjazm, spontaniczność i życzyła sukcesów  w szkole. Rodzice otrzymali podziękowania za życzliwość, owocną współpracę i zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Przewodnicząca Rady Rodziców w imieniu wszystkich rodziców złożyła podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce  i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Następnie dzieci odebrały pamiątkowe albumy ze zdjęciami upamiętniającymi kolegów i ich pobyt w przedszkolu oraz dyplomy jego ukończenia. Nie zabrakło słodkiego kuferka

Naszym przedszkolakom życzymy udanych wakacji, dużo sukcesów, radości we wznoszeniu się na następne szczeble edukacji!!