Jasełka w przedszkolu

Grudzień to dla nas wszystkich szczególny czas. Czas przedświątecznych porządków, zakupów i krzątaniny. Jest to czas pracowitych i zarazem miłych przygotowań i oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia.

Dla dzieci jest to czas wielkiej radości, niespodzianek i przeżyć, które często zapadają w pamięci na całe dorosłe życie… któż z nas nie pamięta oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, choinkę, prezenty…

W dniach 17 – 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez grupy: VII (pieski), VIII (motylki), IX (kotki),  X (foczki), z pomocą ich wychowawczyń.

Po przedstawieniu Pani dyrektor Ewa Bratos złożyła wszystkim zaproszonym gościom rodzicom, dzieciom oraz pracownikom przedszkola życzenia.