Bal Karnawałowy

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU 14.01.2019

„W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara. Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali”.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w Przedszkolu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Pan wodzirej stanął na wysokości zadania – dzieci świetnie bawiły się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Pomysłowość przebierańców uwieczniona została przez fotografa.

Dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia za rok!