Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W dniach  18 – 25 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki  zaprezentowały przygotowany program artystyczny, a następnie wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Wszystkim towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała gościom za przybycie, składając im życzenia wszelkiej pomyślności.