Wizyta w Przychodni Lekarskiej

Wizyta w Przychodni Lekarskiej

15 – 16 maja 2019r. przedszkolaki wybrały się z wizytą do Przychodni Lekarskiej „Zdrowa Rodzina” w Warce. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z realizacją rocznego planu pracy oraz oswojenia dzieci z tematem zdrowia, pracą lekarzy i pielęgniarek oraz promowaniem zdrowego trybu życia od najmłodszych lat. Naszym przewodnikiem po przychodni była bardzo miła i sympatyczna Pani Pielęgniarka. Dzieci najpierw obejrzały Rejestrację przychodni, później Gabinet Zabiegowy, w którym mogły zobaczyć, w jakich warunkach i w jaki sposób pobierana jest krew oraz mogły obserwować badanie EKG. W dalszej części odwiedziły Gabinet Lekarski, w którym Pan Doktor opowiedział przedszkolakom o pracy lekarza, zaprezentował sprzęt medyczny i powiedział o znaczeniu zdrowia.