Festyn majowy

Festyn majowy

25 maja w naszym przedszkolu odbył się rodzinny festyn majowy pod hasłem ,, Co nam w duszy gra” . Licznie przybyłych zaproszonych gości przywitała Pani Dyrektor Ewa Bratos oraz nauczycielka Katarzyna Karczmarczyk. Goście oglądali występy artystyczne dzieci. Wszystkie grupy przedszkolne , pod okiem swoich opiekunów zaprezentowały swoje umiejętności taneczne do muzyki disco i disco polo.Dla naszych gości w pięknej scenerii przedszkola, w której dominowały różnorodne kolory , czekało mnóstwo atrakcji , min.dmuchańce ,animacje przy muzyce , bańki mydlane , malowanie buziek, stoiska z ciastami , ze swojskim jadłem ,watą cukrową ,lodami , popcornem, oraz daniami z grila. Po raz pierwszy gościły u nas żywe alapki. Każdy z przybyłych gości zarówno ten najmniejszy jak i ten największy, znalazł coś dla siebie i spędził miło dzień w naszym przedszkolu.