,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

W dniu 10. 06. 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne w ramach akcji Rodzice – Dzieciom pt ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Pomysłodawczynią przedstawienia była Pani Izabela Cieślak, która swoją koncepcją zaraziła Rodziców ze swojej grupy. Dzieci kochają Królewnę Śnieżkę – podziwiają ją za urodę i dobre serce. Życzą jej, aby znalazła szczęście, aby ominął ją zły los i aby spotkała na swojej drodze kogoś życzliwego, wesołego i kochającego. Natomiast Krasnoludki, podobnie jak dzieci są prawdziwie szczere, życzliwe, są prawdziwie wesołe, pomocne, a kiedy trzeba smutne i współczujące. I o tym właśnie jest opowieść, jaką przedstawili rodzice naszym dzieciom, wspaniale grając swoje role w pięknie przygotowanych przez siebie strojach. Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie tradycją w naszym przedszkolu. Pragnę wyrazić podziękowanie dla Rodziców za zaangażowanie i trud jaki włożyli w przygotowanie przedstawienia.