Zakończenie Roku Przedszkolnego

Zakończenie Roku Przedszkolnego

Dnia 18 czerwca 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.

Wspólny czas zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Uroczystość rozpoczęła najstarsza grupa tradycyjnym „Polonezem”. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Dzieci z najstarszych grup, kończące edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi kolegami i koleżankami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach i piosenkach wyrazili, jak im żal opuszczać nasze przedszkole.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy  albumy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.